Elektronické cigarety Aspire

Vychutnejte si elektronickou cigaretu od firmy Aspire, která je světovou špičku na trhu a má více než desetileté zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje e-cigaret. Firma se pyšní více než dvěma tisícovkami patentů, několika certifikáty kontroly kvality a mnoha mezinárodními oceněními. Elektronické cigarety Aspire nabízí něco jak pro začátečníky, tak i pro zkušené uživatele, kteří si chtějí vaping užít bez jakéhokoliv nastavování. Objevte jedinečné produkty v mnoha provedeních a užijte si vapování naplno.

Výkonné All in one provedení pro začátečníky i pokročilé

Výkonné All in one provedení potěší začátečníky v oblasti vapování i zkušené uživatele. Nabízí jednoduchost v kombinaci se skvělým výkonem. Oceníte maximum pohodlí během užívání. E-cigarety Aspire All in one totiž není nutné nikterak nastavovat, výkon je nastavován automaticky podle zvoleného odporu atomizéru. Díky širokému náustku si můžete užít ještě větší množství páry spolu s autentickou chutí e-liquidu.

Zajímavý design a skvělé vychytávky

Firma Aspire se vytáhla i s modelem Aspire Raga AIO Kit. Ten totiž vyniká zajímavým designem i skvělými vychytávkami. Je navržen pro snadné a pohodlné používání a nabízí kompletní možnosti přizpůsobení. Nechybí ani ochrana proti přehřátí, dlouhému žhavení nebo nízkému napětí baterie a nízkému odporu.

Jednoduché ovládání a přehledný barevný OLED displej

E-cigareta Aspire Zelos X vás nadchne nejen jednoduchým ovládáním, ale také přehledným barevným OLED displejem. Nabízí super výkon a 5 různých režimů. Oceníte i několik možností nastavení přívodu vzduchu od utaženého MTL až po lehký RDL projev.