Atomizéry Aspire

Značka Aspire patří mezi světoznámé výrobce různých komponentů do elektronických cigaret. Atomizéry Aspire představují novou generaci clearomizérů, které jsou výsledkem dlouholetých inovací a zkušeností. V sortimentu najdete clearomizéry různých velikostí, objemů a designů.

Aspire Nautilus 3 pro spoustu možností projevu a horním plněním

Clearomizér Aspire Nautilus 3 je určený pro žhavící hlavy Nautilus BVC a nabízí 7 možností od utaženého MTL až po lehčí RDL projev. Tento typ využívá uživatelsky příjemného horního plnění s nemusíte mít obavy z nežádoucího protékání náplně do e-lektronických cigaret.

Aspire Nautilus XS – clearomizér nové generace s horním plněním

Aspire Nautilus XS je nový typ clearomizéru, který koncept původního modelu posouvá na novou úroveň. Použití speciální technologie zajišťuje naprosto špičkový MTL projev za každé situace. Regulovatelné horní airflow umožňuje uživatelům nastavit si tuhost potahu přesně podle momentálních potřeb. Vrchní přívod vzduchu zabraňuje nežádoucímu protékání e-liquidu.

Aspire Nautilus 3S ve speciální edici

Aspire Nautilus 3S ze speciální edice vás nadchne svým elegantním designem ve tvaru včelí plástve. Tento clearomizér je vysoce odolný vůči vnějším vlivům a nabídne uživatelům super chuť i excelentní MTL zážitek.

Aspire Nautilus GT s horním plněním

Aspire Nautilus GT je clearomizér, který si oblíbí všichni fanoušci MTL vapingu, a to především díky spodní regulaci přívodu vzduchu se čtyřmi otvory o různých šířkách a kompatibilitou se žhavícími hlavami Nautilus a Aspire. Tento clearomizér využívá možnosti horního plnění.