Baterie a nabíječky - SAMSUNG

Pokud patříte mezi příležitostné nebo pravidelné uživatele elektronických cigaret, neobejdete se bezpotřebného příslušenství, mezi které patří například žhavící hlavy, náhradní skla, náústky, cartridge nebo také baterie a nabíječky. Bez nabíječky a baterií se obejdete jen v případě, že používáte jednorázové elektronické cigarety. Vsaďte na kvalitní nabíjecí baterie s dlouhou životností a nabíječky od kvalitních a známých značek, které vás nenechají ve štychu.

Klasické USB nabíječky a adaptéry

Pro nabíjení elektronických cigaret se vám budou hodit klasické USB nabíječky a adaptéry. USB nabíječka pro elektronickou cigaretu je dostupná ve variantách typu mini USB a micro USB. Jedná se o jednoduchý, rychlý a pohodlný způsob dobíjení vaší elektronické cigarety. 

Univerzální a multifunkční dobíjecí kabely

Micro USB dobíjecí kabely je možné použít pro všechny baterie s micro USB nabíjením. Jsou vhodné například pro e-cigarety značky Joytech a další. Univerzální a multifunkční kabely jsou zdrojem spolehlivé a konzistentní energie pro vaše elektronické cigarety.

Nabíječky pro monočlánky

Praktickým řešením jsou i nabíječky pro monočlánky, které umožní pravidelné dobíjení nabíjecích baterií. O rychlé a pohodlné nabíjení baterií se postarají rychlonabíječky baterií. Jedná se o chytré nabíječky druhé generace, které disponují funkcí automatického vypnutí a zapnutí, inteligentním čipem i USB portem, přes které je možné nabíjet další zařízení.

Vysoce výkonné nabíjecí baterie

Do e-cigaret jsou ideální volbou vysoce výkonné nabíjecí baterie. Ty jsou zkonstruovány pro vysoký výkon a netrpí paměťovým efektem. Mají dlouhou životnost, a to až na několik stovek nabití.