Báze - Imperia

Patříte mezi milovníky elektronických cigaret a rádi zkoušíte nové a zajímavé příchutě? Co takhle si namíchat svůj vlastní liquid, který bude přesně podle vašich chuťových preferencí? Kromě klasické příchutě nebo příchtě Shape & Vape budete pro přípravu svojí vlastní a originální náplně potřebovat ještě i základní bázi určenou právě pro přípravu originálního liquidu.

Báze od ověřených výrobců

Pro výrobu vlastních jedinečných a originálních liquidů do e-cigaret vsaďte na osvědčené a kvalitní báze a boostery od ověřených výrobců. Báze od značek Flavourit nebo Imperia jsou nearomatizované tekutiny určené k namíchání vlastního e-liquidu

Univerzální báze pro namíchání vlastního liquidu

Univerzální báze jednoduše smícháte s vámi vybranou příchutí nebo příchutěmi, čímž vám vznikne náplň pro elektronickou cigaretu. Pak už si jen můžete vychutnávat e-cigaretu kdykoliv jen budete mít chuť. Univerzální báze s ingrediencemi nejvyšší kvality pro přípravu liquidů je báze bez zápachu a bez příchutě. 

Beznikotinové báze bez příchuti a zápachu

Pro přípravu vlastních e-liquidů si můžete zvolit také beznikotinové báze. Tyto báze nemají žádnou příchuť ani zápach a zároveň také neobsahují žádný nikotin. Beznikotinová báze obsahuje propylen glykol (PG) a rostlinný glycerin (VG). Při výrobě těchto bází byli použity ingredience nejvyšší kvality. 

Zvýhodněné sady bází a boosterů

V nabídce naleznete také zvýhodněné sady bází a boosterů. Tyto sety obsahují jak základní báze pro přípravu liquidu, tak i boostery. Na své si přijdou i milovníci tzv. DL stylu vapování, protože chemická směs je určena právě pro maximální tvorbu páry (tzv. cloudchasing).