Boostery - Na prodejně

Patříte mezi pravidelné nebo občasné uživatele elektronických cigaret? Pro výrobu vlastních e-liquidů, kterým chcete zvýšit obsah nikotinu, se vám budou hodit příchutě a báze. Prvním krokem je pořízení tzv. báze, tedy neochucené tekutiny pro inhalaci v elektronických cigaretách. Boostery pak v této bázi zvýší obsah nikotinu. Vyzkoušejte některou ze značek boosterů, jako je například Dekang, Flavourit nebo Imperia a dopřejte si vytouženou dávku nikotinu ve své e-cigaretě.

Jednoduché a pohodlné použití boosterů

Booster je v podstatě to samé co báze, jen s tím rozdílem, že obsahuje nikotin. Nikotinový booster oceníte především pro jeho jednoduché a pohodlné použití. Vybraný booster stačí jen naředit s bází a příchutí a nikotinový booster vám stanoví výslednou sílu liquiduelektronické cigaretě. Poměr VG a PG má vliv na hit a dým během vapování. U většího obsahu VG získáte hustší dým, zatímco PG zajistí silnější hit. 

Boostery Dekang

Boostery Dekang jsou kvalitní nikotinové báze a beznikotinové báze obsahující PG (propylen glykol) a VG (rostlinný glycerin) v různých poměrech. Značka Dekang patří mezi přední výrobce boosterů. Tyto boostery jsou bez chuti a zápachu a k jejich výrobě byly použity ingredience nejvyšší kvality. 

Boostery Flavourit

Boostery Flavourit jsou kvalitní nikotinové boostery od předního českého výrobce, které jsou zárukou kvality. Tyto boostery, které jsou dostupné v několika poměrech a silách dodají vámi namíchaným liquidům do e-cigaret ten správný říz.

Boostery Imperia

Boostery Imperia jsou kvalitní boostery od známého českého výrobce, které jsou k dostání v několika poměrech VG/PG a slouží pro domácí výrobu e-liquidů a namíchání požadované koncentrace nikotinu.