* Chladivé příchutě * - Infamous

Patříte mezi nadšence do vapování? Vychutnejte si svoji elektronickou cigaretu na maximum a namíchejte si svůj vlastní a originální e-liquid podle momentální chuti. Hodit se vám k tomu budou příchutě a báze. Mezi klasickými příchutěmi najdete i chladivé příchutě, které vám poskytnou dokonalé osvěžení za každé situace.

Pohodlná příprava vlastní náplně

Pokud vám kupované náplně do e-cigaret nevyhovují, stačí si jen vytvořit svůj vlastní e-liquid podle momentálních chuťových preferencí. Pro vlastní a originální mix jsou jako stvořené klasické příchutě, které lze mixovat podle fantazie. Kreativitě se v tomto ohledu meze rozhodně nekladou.

Proměňte se v alychymistu a nemíchejte si vlastní liquid

Jako vaper se můžete během chvilky proměnit v alchymistu a namíchat si vlastní liquid do elektronické cigarety. Máte totiž jedinečnou možnost namíchat si ze základních ingrediencí svoji vlastní příchuť. Podle své libosti si můžete zvolit poměr jednotlivých bází, sílu příchuti i koncentraci nikotinu ve směsi. Výsledkem bude naprosto unikátní náplň. 

Nekončící chladivá svěžest jako stvořená přímo pro vás

Díky možnosti vlastního míchání e-liquidů nejen ušetříte další peníze za vapování, ale především si vytvoříte originální příchutě přesně podle svého gusta. Nechte se unášet na vlně nekončící chladivé svěžesti v podobě mentolové chuti nebo ledově osvěžujícího ovoce. Jedinečné chladivé příchutě do elektronických cigaret si rozhodně zamilujete. 

Chladivé příchutě od oblíbených značek

Dejte vapování nový rozměr a užijte si svůj vlastní orignální mix chutí. Vsaďte na kvalitní a osvědčené značky chladivých příchutí do e-cigaret, jako je například Imperia, Vampire Vape, Jugnle Wave a spousta dalších.