* Chladivé příchutě * - Nasty Juice

Vychutnejte si elektronickou cigaretu opravdu naplno. Experimentujete rádi se zajímavými příchutěmi a různými kombinacemi? Pak musíte rozhodně vyzkoušet jedinečné shake & vape příchutě, které jsou určeny pro míchání vlastních a originálních e-liquidů pro elektronické cigarety. Mezi shake & vape příchutěmi najdete například tabákové příchutě, ovocné příchutě, sladké příchutě nebo také chladivé příchutě, které si oblíbí především milovníci dokonalého osvěžení.

Jednoduchá a pohodlná příprava

Chladivé příchutě ze sekce shape & vape příchutě se vyznačují jednoduchou a pohodlnou přípravou. Odměřenou vybranou příchuť v lahvičce už jen stačí doplnit o vybranou bázi nebo booster, směs důkladně protřepat a pak už jen nezbývá než si vychutnat elektronickou cigaretu v některé z osvěžujících příchutí

Mrazivě chladivé svěžest, která vás pohltí

Podlehněte e-cigaretě v některé z chladivých příchutí plné mrazivě chladivé svěžesti, která vás naprosto pohltí. Nechte se unášet na vlně svěžího vánku, chuti mentolu nebo kombinace svěží a ovocné chuti, kterou si zamilujete na první potah.

Široká nabídka chladivých příchutí od známých výrobců

Užijte si vaping naplno a vyberte si svou oblíbenou příchuť z široké nabídky chladivých příchutí ze sekce shape & vape od známých výrobců, jako je například Bombo, Nasty juice, Dream Flavor, Infamous a další. 

Jedinečné kombinace chladivých příchutí, kterým se nedá odolat

Nechte se okouzlit jedinečné kombinaci chladivých příchutí, kterým se nedá odolat. Vyzkoušejte třeba ledově osvěžující zmrzlinovou příchuť, chladivou kombinaci manga a ananasu, osvěžující meloun nebo mix lesního ovoce.