Atomizéry na tovární hlavičky - UD

Atomizéry na tovární hlavy neboli clearomizéry jsou ideální volbou jak pro začínající vapery, tak i pro zkušenější uživatele elektronických cigaret. Oceníte u nich, že zpravidla bývají nejjednodušší na údržbu.  Jejich velkým plusem je i možnost pohodlné výměny žhavící hlavy, kterou stačí z atomizéru jednoduše odšroubovat a poté našroubovat novou žhavící hlavu. Atomizéry na tovární hlavičky jsou dostupné jak ve variantě pro DL vaping, tak i v provedení určeném pro MTL vaping.

Spolehlivé a na provoz nenáročné atomizéry

Není nad to, když se na jednotlivé díly svojí elektronické cigarety můžete maximálně spolehnout a když s jejich údržbou nebo výměnou máte minimum práce. Atomizéry na tovární hlavičky jsou spolehlivé a na provoz a údržbu nenáročné. Stačí jen jednou za čas vyměnit žhavící hlavu a o víc už se nemusíte starat. 

Široká nabídka značek atomizérů na tovární hlavičky

Atomizéry na tovární hlavičky jsou dostupné v několika známých značkách, které máte rádi. Nechybí atomizéry od značek, jako je například VOOPOO, Smoktech, Joyetech nebo Vaporesso. U některých modelů oceníte široký rozsah nastavení přívodu vzduchu s několika možnostmi od utaženého MTL až po lehký RDL projev.

Varianty atomizérů o různých objemech

Vyberte si kvalitní a spolehlivé atomizéry na tovární hlavy nejen ze široké nabídky známých značek, ale také z provedení o různých objemech. V sortimentu najdete atomizéry na tovární hlavičky o objemu 2 ml, 3 ml, 4 ml, 4,5 ml, 5 ml, 5,5 ml a další. Vhod vám přijde uživatelsky příjemné vrchní plnění bez nežádoucího protékání.

Atomizéry pro MTL i DL vaping

Atomizéry na tovární hlavy jsou k dispozici jak pro MTL vapování (z úst do plic), tak i pro DL vapování (vdechnutí přímo do plic).