Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Atomizéry na vlastní spirálky - Vapefly

Jste uživatelem elektronických cigaret? Jednou z nejdůležitějších součástí jsou atomizéry obsahující žhavící tělísko, které se napájením zahřívá. Trvanlivost atomizéru je ovšem omezená, a proto je nutná jeho pravidelná výměna.  Jednou z možností jsou atomizéry na vlastní spirálky neboli DIY atomizéry. Takový atomizér je určený pro připojení vlastní spirálky. Setkat se můžete s několika typy – kapací RDA atomizéry, atomizéry RTA se zásobníkem na náplň i jejich kombinací v podobě RDTA atomizérů nebo atomizéry BF RDA pro squonk módy.

RTA atomizéry se zásobníkem na náplň

RTA atomizéry patří mezi nejrozšířenější typ atomizérů na vlastní spirálku. Tento druh diy atomizérů umožňuje připojení jedné nebo i více spirálek, které se doplní o organickou vatu. RTA atomizér je k dispozici jak v provedení určeném pro MTL vaping, tak i pro DL vaping, a to v několika různých velikostech a designech.

Kapací RDA atomizéry

Kapací RDA atomizéry jsou ideální volbou pro experimentování s různými chutěmi e-liquidů. Tento typ atomizérů na vlastní spirálky totiž nabízí to nejlepší podání chuti. RDA atomizéry jsou k dispozici pro jednu nebo i více vlastních spirálek, a to jak v provedení pro MTL vaping, tak i pro DL vaping.

RDTA atomizéry

RDTA atomizéry v sobě kombinují výhody RDA a RTA atomizérů. Základna je umístěna v horní části hned po náustkem a zajišťuje tak nejlepší podání chuti. Díky tanku ve spodní části navíc není nutné pořád dokapávat náplň skrz náustek.

BF RDA pro squonk módy

BF RDA atomizéry pro squonk módy jsou dokapávací DIY atomizéry, které je možné připojit ke squonk módu osazeného lahvičkou s e-liquidem a vstřikovat náplň rovnou do atomizéru. Ušetříte tak čas strávený dokapáváním náplně přes náustek.