Klasické e-liquidy ECOLIQUID

Klasické e-liquidy jsou náplně s různými příchutěmi – tabákové, ovocné, sladké, mentolové a další. Jedná se o náplně obsahující běžný nikotin, a to v různých intenzitách od slabšího až po silnější hit. Mezi nejznámější značky klasických e-liquidů patří Dekang, Joyetech, Emporio nebo také česká značka Ecoliquid.

Česká značka s tradicí a ověřenou kvalitou

Objevte kvalitní českou značku vyrábějící chutné e-liquidy pro e-cigarety. Ecoliquid je česká značka s tradicí vyrábějící klasické e-liquidy. Tyto náplně jsou tak jedněmi z mála náplní do elektronických cigaret, které jsou vyráběny v České republice. 

Použité suroviny splňující nejvyšší standardy

Klasické e-liquidy Ecoliquid jsou vyrobeny ze surovin splňujících nejvyšší standardy. Díky svému složení jsou tyto náplně vhodné pro menší clearomizéry a tanky, a to z toho důvodu, že pro správnou distribuci liquidu k vatě a žhavící spirálce potřebují řidší náplň. Jsou také ideální volbou pro potah pusa-plíce.

Vyvážená a k dokonalosti dovedená chuť

Užijte si vapování na maximum. E-liquidy Ecoliquid vás nadchnou vyváženou a k dokonalosti dovedenou chutí. Tato značka totiž poskytuje záruku neměnné chuti liquidů bez ohledu na šarži výroby. K výrobě jsou použity pouze suroviny potravinářské a medicínské kvality. 

Široká nabídka příchutí

Vyberte si svoji oblíbenou příchuť a dopřejte si e-cigaretu kdykoliv jen máte chuť. Ať už preferujete sladké a ovocné chutě, nebo vyhledáváte spíše něco osvěžujícího či preferujete chuť tabáku, určitě si vyberete. Podlehněte neodolatelné chuti višní, kávy, švestky, brusinky, vodního melounu nebo mentolu.