Klasické e-liquidy ELECTRA

Klasické e-liquidy jsou náplně s různými příchutěmi – tabákové, ovocné, sladké, mentolové a další. Jedná se o náplně obsahující běžný nikotin, a to v různých intenzitách od slabšího až po silnější hit. Mezi nejznámější značky klasických e-liquidů patří Dekang, Emporio, Ecoliquid nebo také Electra, která patří mezi oblíbené české značky.

Český výrobce s dlouholetou historií

Pokud si chcete vychutnat e-liquid české výroby, pak můžete sáhnout po značce Electra. Řada s názvem Electra garantuje záruku neměnné chutí náplní do elektronických cigaret, a to bez ohledu na šarži. Spolehnout se tak můžete na vysokou kvalitu těchto klasických e-liquidů.

Pečlivě testované ingredience v dokonale vyváženém poměru

Klasické e-liquidy Electra jsou vyrobeny z pečlivě testovaných ingrediencí v dokonale vyváženém poměru, a to tak, aby docházelo k maximálnímu senzorickému uspokojení konečného uživatele nebo případně i k uspokojení nikotinového deficitu.

Kompletní sortiment ve všech silách nikotinu

Není nad to, když si můžete vybrat liquid přesně podle svých představ a chuťových preferencí. Značka Electra nabízí kompletní sortiment ve všech silách nikotinu. V nabídce si tak vyberou jak ti uživatelé, kteří preferují menší poměr nikotinu, tak i ti, kteří ho potřebují více.

Široká nabídka příchutí pro každého

Klasické e-liquidy Electra mají připravenou širokou nabídku zajímavých a neodolatelných příchutí, které uspokojí chuťové pohárky i těch náročnějších uživatelů. Nabízí jednoduše pro každého něco. Podlehněte jedinečným ovocným, sladkým, osvěžujícím nebo tabákovým příchutím a užijte si vaping na maximum.