Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Elektronické cigarety - Na prodejně

Elektronická cigareta je zajímavou alternativou ke klasickým cigaretám. Na rozdíl od nich nesmrdí a je zdravější. Zároveň dokáže plně uspokojit chuť na nikotin a její kouření je i výrazně levnější. Fungování e-cigarety je založeno na principu odpařování liquidu (náplně), který nehoří a nedochází k uvolňování škodlivých látek. Zahřívaná náplň se následně odpaří. Uživatel pouze vdechuje páru obohacenou o nikotin a vybranou příchuť. Vyberte si kvalitní elektronické cigarety pro uživatele začátečníky, pokročilé i profesionály. Vyzkoušejte některou ze značek, jako je Aspire, Elf Bar, Oxva, Smoktech a další.

Aspire – jednoduchost a výkonnost v jednom

Elektronické cigarety Aspire přináší jednoduché a pohodlné řešení. Nabízí jednoduchost a výkonnost v jednom. Jde o malé, ale zároveň výkonné elektronické cigarety. Tato značka patří mezi světovou špičku na trhu s e-cigaretami. Nabízí spoustu produktů určených jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé uživatele. 

Elfbar – nízkonákladová elektronická cigareta

Elektronické cigarety Elfbar nabízí širokou škálu nejrůznějších příchutí. Tyto e-cigarety Elfbar patří mezi chuťově výrazné a sladké. Nabízí pohodlné a jednoduché řešení pro elektronické kouření. 

Lost Vape – odlehčená verze e-cigaret

E-cigarety Lost Vape nazí dlouhou řadu zajímavých produktů, které osloví jak začátečníky, tak i pokročilé. POD systémy jsou velice kvalitní a patří mezi nejkvalitnější na trhu. Elektronické cigarety Lost Vape jsou po všech stránkách maximálně dokonalé.

Smoktech – elegantní design a maximální síla

Elektronické cigarety Smoktech nabízí elegantní design a maximální silu. Vynikají svojí krásou na povrchu a silou uvnitř. OLED displej nabízí jednoduché a pohodlné nastavení hodnot a zobrazení všech potřebných informací.