Elektronické cigarety Elf Bar ELFA

Vychutnejte si elektronickou cigaretu od legendárního výrobce Elf Bar ELFA, který nabízí nejprodávanější jednorázové e-cigarety. Ty vynikají především jedinečným podáním chuti a skvělým zpracováním. Inovativním vychytávkou je pak zařízení s vyměnitelnými náplněmi pro ještě lepší projev a pohodlnější užívání.

Moderní hybridní zařízení pro vaping

Velkým hitem je moderní hybridní zařízení pro vaping ELFA. Jedná se o výrazně ekologičtější a úspornější variantu, jejíž základ tvoří dobíjecí baterie a vyměnitelné předplněné cartridge o postačujícím objemu 2 ml, který vystačí až na 600 potahů. Po vypotřebování náplně už nemusíte celé zařízení vyhazovat, ale stačí jen vyměnit cartridge za novou. 

Liquid s nikotinovou solí v prvotřídní kvalitě

Inovativní předplněné cartridge obsahují liquid ve zvolené příchuti s nikotinovou solí v prvotřídní kvalitě s rychlejším a kvalitnějším vstřebáním. V porovnání s klasickými e-liquidy se při užívání neobjevuje nepříjemný dráždivý pocit v krku. Vapování si tak užijete ještě mnohem více.

Cartridge v několika lákavých příchutích

Vyberte si předplněné cartridge v několika lákavých příchutích a užijte si vapování opravdu naplno. Dáte přednost kombinaci šťavnaté broskve a zeleného jablka, lesnímu ovoci, vodnímu melounu nebo exotickým chutím ukrývajícím se v kombinaci kiwi, maracuji a guavy?

Speciální spirálka pro rychlejší žhavení

Vychutnejte si e-cigaretu v oblíbené příchuti ještě o něco více díky většímu množství páry. Nedílnou součástí cartridge je speciální spirálka určená pro rychlejší žhavení, rovnoměrné odpařování, dokonalou chuť liquidu a větší tvorbu páry.