E-liquidy s nikotinovou solí Emporio - Emporio

Objevte novou řadu e-liquidů s nikotinovou solí Emporio, která se od běžných náplní odlišuje nižším pH a obsahem tolik žádané nikotinové soli. Díky tomu dochází k výrazně rychlejšímu vstřebávání nikotinu do těla, a to bez nepříjemného dráždivého pocitu v krku. Kromě toho přináší tyto e-liquidy i další výhody.

Výhody e-liquidů s nikotinovou solí

Kromě rychlejšího vstřebávání nikotinu do těla přináší náplně s nikotinovou solí i další nesporné výhody. Plusem je například rychlejší proces odpařování, díky čemuž dochází k nižší intenzitě vapování a tím se prodlužuje i životnost žhavící hlavy a snižuje spotřeba baterie.

Lákavé příchutě, kterým neodoláte

E-liquidy s nikotinovou solí Emporio jsou dostupné hned v několika lákavých příchutích, kterým jednoduše neodoláte. Milovníci sladkých chutí si přijdou na své díky kombinaci lesního ovoce a ti, kteří preferují typickou tabákovou chuť si ji mohou dopřát spolu s oříšků a kávy nebo s jemnými ovocnými tóny.

Ideální volba pro celou řadu uživatelů

Náplně do e-cigaret s nikotinovou solí Emporio, které jsou vhodné pro styl potahování ústa-plíce, uspokojí dlouhou řadu uživatelů, a to i za předpokladu, kdy tyto náplně obsahují 12 mg nikotinu. U nikotinových solí je totiž vnímání nikotinu odlišné než u běžných e-liquidů

Skvělá volba pro přechod z běžných cigaret

E-liquidy s nikotinovou solí Emporio jsou skvělou volbou i pro ty uživatele, kteří na elektronické cigarety přecházejí z běžných cigaret, a to ve chvíli, kdy je nutné, aby uživatel přijal dostatečné množství nikotinu bez nepříjemného dráždivého pocitu v krku, kašlání a dalších podobných nežádoucích projevů.