Klasické e-liquidy Emporio High VG - Emporio

Klasické e-liquidy jsou náplně s různými příchutěmi – tabákové, ovocné, sladké, mentolové a další. Jedná se o náplně obsahující běžný nikotin, a to v různých intenzitách od slabšího až po silnější hit. Mezi nejznámější značky klasických e-liquidů patří patří Joyetech, Denga, Ecoliquid, Electra nebo také Emporio High VG, která se pyšní originálními příchutěmi a rozmanitostí.

Česká značka náplní z prvotřídních surovin

Česká značka Emporio nabízí širokou škálu náplní do elektronických cigaret, které jsou vyrobeny z prvotřídních surovin. Spolehnout se tak můžete na vysokou kvalitu produktů a na maximální prožitek z vapování.

Nejoblíbenější příchutě v novém poměru

Vychutnejte si své nejoblíbenější příchutě klasických e-liquidů Emporio High VG novém a vysokém poměru VG od kvalitního českého výrobce. Tato řada je přímo určená pro nízkoodporová zařízení s vysokým výkonem. 

Dodržení standardních výrobních procesů a správných postupů

Při výrobě klasických e-liquidů Emporio ve farmaceutické laboratoři v České republice jsou dodržovány nejen standardní výrobní procesy, ale také správné technologické postupy. Díky tomu je dosaženo naprosto dokonalé a vyvážené chuti, kterou nepohrdnou ani zkušenější uživatelé vapingu. Každý z nabízených produktů je navíc testován v EU a splňuje nařízení TPD.

Jedinečné a zajímavé příchutě, kterým neodoláte

Objevte jedinečné a zajímavé příchutě Emporio High VG, kterým neodoláte. V nabídce najdete příchutě sladkého a šťavnatého ovoce, jako například jahoda, broskev nebo meloun. Pochutnáte si i na sladké borůvce, která vás v závěru překvapí lehce kyselými tóny. Nechybí ani osvěžující příchuť limetkového koláče a exotická chuť krémového kokosu.