Klasické e-liquidy Emporio - Emporio

Náplně Emporio jsou produktem českého výrobce Boudoir Samadhi, s.r.o, který je znám především výrobou kvalitních bází a příchutí pod značkou Imperia. Nyní přináší na trh vlastní kolekci hotových e-liquidů, které se pyšní prvotřídní kvalitou.

Česká značka náplní z prvotřídních surovin

Česká značka Emporio nabízí širokou škálu náplní do elektronických cigaret, které jsou vyrobeny z prvotřídních surovin. Díky poměru složek VG a PG 50:50 jde o univerzální náplně, které je možné použít do jakékoliv elektronické cigarety. Produkují také dostatečné množství páry.

Speciální proces zrání pro vytuněnou chuť liquidu

Pro vytuněnou chuť liquidu výrobce používá speciální proces zrání. Všechny náplně tímto procesem procházejí, a to v délce od 3 do 40 dnů podle typu konkrétního produktu. Všechny produkty Emporio procházejí testováním podle francouzské normy.

Dodržení standardních výrobních procesů a správných postupů

Při výrobě klasických e-liquidů Emporio jsou dodržovány nejen standardní výrobní procesy, ale také správné technologické postupy. Díky tomu je dosaženo naprosto dokonalé a vyvážené chuti, kterou nepohrdnou ani zkušenější uživatelé vapingu. Každý z nabízených produktů je navíc testován v EU a splňuje nařízení TPD.

Široká nabídka příchutí pro každého

Objevte dokonale vyladěné klasické e-liquidy Emporio. Ze široké nabídky příchutí si vybere opravdu každý. Ochutnejte kvalitní ovocné příchutě v podobě borůvek, lesního ovoce a broskve nebo se nechte unášet na vlně tabáku. Milovníky kávy nadchne speciální kávová příchuť.