Žhavící hlavy GeekVape - Na prodejně

Žhavící hlavy GeekVape jsou náhradní vyměnitelné žhavící hlavy od známé společnosti, jejíž hlavním cílem je vyrábět kvalitní a inovativní elektronické cigarety, které zároveň drží hodně vysoko laťku i co se designu týče. GeekVape patří mezi přední výrobce e-cigaret se zaměřením právě na inovativní design a vysoce kvalitní inženýrství. Zároveň je také ověřeným výrobcem atomizérů.

GeekVape Super Mesh

Žhavící hlava GeekVape Super Mesh pro Aero/Shield/Cerberus je určena pro DL vaping (potah přímo z úst do plic). Možnost nastavení výkonu dodává vapování naprosto nový rozměr. Díky tomu totiž e-liquid získá opravdovou a plnou chuť. 

GeekVape G Zeus Formula

Žhavící hlava Geeek Vape G Zeus Formula Mesh využívá speciální technologie Mesh, kdy je běžná spirálka nahrazena speciální síťovanou mřížkou ze žhavících drátků vyznačujících se extra rychlým nažhavením. Díky tomu snadno dosáhnete velkého množství páry, díky kterému si budete vapování moci užít opravdu na maximum. 

GeekVape NS pro Flint Tank

Žhavící hlava Geek Vape NS pro Flint Tank je ideální volbou pro spojení s nikotinovými solemi s nižším obsahem nikotinu. Tento typ je určený pro MTL vapování (potahování způsobem pusa-plíce). 

GeekVape G Coil

Žhavící hlava GeekVape G Coil je kompatibilní s elektronickou cigaretou GeekVape Aegis a Wenax Stylus Pod. V jádru má klasickou kanthalovou spirálku pro efektivnější žhavení, extra jemné podání chuti a příjemnou kouřivost. Tělo této žhavící hlavy je navrženo přesně tak, aby podání chuti bylo co nejvýraznější. Je ideální volbou pro standardní nikotinové náplně a beznikotinové náplně. Lze ji ovšem použít také s náplněmi s nikotinovou solí.