Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Módy (Gripy) součásti elektronických cigaret obsahující baterii. - Vandy Vape

Gripy a módy 

Posuňte se na vyšší úroveň vapingu a vyzkoušejte gripy a módy. Existuje několik typů gripů – elektronické a mechanické. Jelikož mechanické módy nejsou hlídány elektronikou, jsou vhodné spíše pro zkušenější vapery. Gripy vám umožní více experimentovat s teplotou a užít si vapování s větším potěšením. Užijte si ještě lepší zážitek z vapování. Díky gripům a módům si jednoduše přizpůsobíte nejen výkon svého zařízení, ale také jeho vzhled.

Varianta s integrovanou baterií

Některé módy (gripy) mohou mít integrovanou baterii. Gripy s integrovanou baterií již nevyžadují žádné externí baterie a po nabití jsou plně funkční a připravené k použití s vámi vybraným atomizérem a oblíbeným liquidem.

Varianta s vkládacími bateriemi

Další variantou jsou módy s vkládacími bateriemi, které mohou být dobíjecí a je nutné je tedy dobíjet v nabíječce baterií nebo je možné použít klasické nenabíjecí baterie. Gripy s externími bateriemi jsou skvělou volbou, pokud nechcete spoléhat na kapacitu integrované baterie. V některých případech je možné baterie dobíjet přímo v módu, v dalších případech pak pomocí externí nabíječky. Díky záložním bateriím si tak můžete vapování užít i na cestách bez obav o vybití vašeho módu.

Regulace výkonu a teploty

Většina pokročilých gripů vybavených LCD displejem disponuje možností regulace výkonu a teploty. Funkce kontroly teploty zabraňuje přepalování spirálky a pálení suché vaty stejně tak i tvorbě tzv. suchého potahu ve chvíli, kdy vata žhavící hlavy není dostatečně nasáknuta náplní. 

Několik možností režimů

Většina módů je vybavena i několika možnostmi režimů. Na výběr tak máte od základních režimů až po pokročilé například s možností automatického nastavení podle připojeného atomizéru.