Boostery Imperia - Výhodné sady

Patříte mezi zkušené uživatele elektronických cigaret a rádi experimentujete? Pokud si připravujete vlastní e-liquidy, pak mezi vaším DIY a příslušenstvím nesmí chybět příchutě a báze, boostery a další praktické vychytávky. Pořízení báze, tedy neochucené tekutiny pro inhalaci je prvním krokem. Boostery v takové bázi pak zvýší obsah nikotinu. Vyberte si z boosterů známých a oblíbených značek, jako je například Dekang, Flavourit nebo Imperia a dopřejte si vytouženou dávkou nikotinu ve své e-cigaretě.

Nikotinový booster Imperia pro zvýšení úrovně nikotinu

Potřebujete pořádnou dávku nikotinu? S tím vám pomohou boostery pro elektronické cigarety. Nikotinové boostery Imperia slouží ke zvýšení úrovně nikotinu v e-liquidu nebo v základní beznikotinové bázi. Vybrat si můžete z několika různých gramáží nikotinu.

Booster Imperia Fifty - ideální volba pro MTL vapery

Boostery Imperia Fifty jsou ideální volbou pro MTL vaping, tedy potažení páry do úst a následné vdechnutí do plic. Hodí se spíše pro řidší e-liquidy s vyváženým poměrem mezi menší kouřivostí a přenosem chuti. 

Boostery Imperia – báze Salt

Boostery Imperia v podobě báze Salt obsahují tolik populární nikotinové soli. Tyto soli na sebe vážou nikotin, takže dochází k jeho mnohem rychlejšímu a kvalitnějšímu vstřebání, a to bez dráždivého pocitu ve srovnání s klasickými cigaretami. 

Kompletní sada báze a boosteru

Kromě jednotlivých boosterů Imperia najdete v sortimentu také kompletní sadu báze a boosteru. Ta obsahuje jak chemickou směs pro DL vapování, tedy maximální tvorbu páry, tak i booster Imperia pro vysokou kouřivost a hustotu výsledného e-liquidu nebo i směs pro MTL vaping.