Žhavící hlavy iSmoka - Eleaf

Žhavící hlavy iSmoka - Eleaf jsou náhradní vyměnitelné žhavící hlavy od známé značky, jejíž produkty vynikají skvělým zpracováním a větší tvorbou páry díky clearomizérům špičkové kvality. Patří jedny z nejprodávanějších na trhu a nabízejí skvělý poměr cena/výkon. 

Eleaf EF-M pro velkou tvorbu páry

Žhavící hlava Eleaf EF-M disponuje žhavícími cívkami v podobě děrované nerezové destičky. Ta vyniká především schopností rychlého rozžhavení, díky čemuž dochází k tvorbě velkého množství páry. Navíc je plně kompatibilní z dlouhou řadou žhavících hlav.

Eleaf ER pro Melo pro několik různých režimů

Žhavící hlava Eleaf ER pro Melo má větší velikost a je vybavena jednou spirálkou z nerezové oceli. Je ideální pro několik různých režimů. Hodí se jak pro klasický režim výkonu, tak i pro režim Bypass nebo teplotní režimy pro nerezovou ocel. Nízký odpor v kombinaci s vysokým doporučeným výkonem pomáhá vytvářet velké množství páry. Organická vata pak zajistí mnohem lepší chuť.

Eleaf HW-M pro iJust

Žhavící hlava Eleaf HW-M pro iJust nabízí možnost nastavení výkonu v hodnotách 40-100. Je tak ideální pro tvorbu maximálního množství páry. Díky tomu si tak můžete vapování užít opravdu na maximum přesně tak, jak to máte rádi.

Eleaf HW-M pro iJust mini

Žhavící hlava Eleaf HW-M pro iJust mini má v jádru speciální mesh pletivo z kanthalu zajišťující bleskové nažhavení a skvělé podání chuti s výbornou kouřivostí. Tělísko je totiž konstrukčně navrženo pro co nejvýraznější výslednou chuť.