Elektronické cigarety iSmoka - Eleaf - iSmoka-Eleaf

Vychutnejte si elektronické cigarety od firmy ISmoka – Eleaf, které vynikají skvělým zpracováním a větší tvorbou páry díky clearomizérům špičkové kvality. Patří jedny z nejprodávanějších na trhu a nabízejí skvělý poměr cena/výkon. Díky spolupráci s firmou Joyetech mohla vzniknout spousta kvalitních produktů, které na první pohled zaujmou elegantním a moderním designem.

Dokonale propracovaný design a nastavitelný výkon

Inovativní produkt iStick Pico vyniká dokonale propracovaným designem a nastavitelným výkonem. Nabízí několik teplotních režimů a přehledný OLED displej pro sledování stavu nabití vašeho gripu, režimu, odporu atomizéru, výkonu, napětí a teploty. Díky dvojitému ochrannému obvodu je zabráněno podbití nebo přebití. Clearomizér, který je součástí sady, přináší maximální prožitek z vapování díky novým žhavícím hlavám

Lepší celkový dojem a pohodlnější držení

Model iStick Pico 2, který prošel velkým redesignem, sází na komplexní estetické prvky. Tato textura je zajímavá nejen na pohled, ale především také zajišťuje pohodlnější držení. Přehledný OLED displej navíc obsahuje i poziční tlačítka a možnost využití oboustranného zapojování bez nutnosti zjišťovat správné otočení kabelu.

Nízkonákladová varianta s populárním POD systémem

V nabídce najdete i nízkonákladovou variantu e-cigarety s tolik populárním POD systémem. Vestavěná baterie je zde doplněna o LED indikátor stavu nabití a pyšní se automatickým výkonem pro výrazně rychlejší nabíjení. Oceníte i cartridge s pohodlným bočním plněním o postačujícím objemu 2 ml. 

Model s ochranou proti zkratu a přehřátí

Model iStick S80 Kit se pyšní nejen přehledným OLED displejem s detailními informacemi o nastavení, ale také efektivní ochranou proti případnému zkratu a přehřátí. Nadchne kompaktním tělem gripu ze slitiny zinku zajišťující potřebnou odolnost a lehkost.