E-liquidy s nikotinovou solí IVG SALT

Objevte novou řadu e-liquidů s nikotinovou solí IVG SALT, která se od běžných náplní odlišuje nižším pH a obsahem tolik žádané nikotinové soli. Díky tomu dochází k výrazně rychlejšímu vstřebávání nikotinu do těla, a to bez nepříjemného dráždivého pocitu v krku. Kromě toho přináší tyto e-liquidy i další výhody.

Výhody e-liquidů s nikotinovou solí

Kromě rychlejšího vstřebávání nikotinu do těla přináší náplně s nikotinovou solí i další výhody. Plusem je například rychlejší proces odpařování, díky čemuž dochází k nižší intenzitě vapování a tím se prodlužuje i životnost žhavící hlavy a snižuje spotřeba baterie.

Dokonalé e-liquidy z Velké Británie 

Vyzkoušejte naprosto dokonalé e-liquidy z Velké Británie, které vás nadchnou nejen plnou chutí, ale především také širokým sortimentem a zajímavými příchutěmi. Tyto náplně jsou vyrobeny pouze z prémiových surovin, takže si na své přijdou i opravdoví fajnšmekři. Díky vyváženému poměru PG a VG produkují optimální množství páry.

Široký výběr svěžích, sladkých i ovocných příchutí

Výběr e-liquidů s nikotinovou solí IVG SALT uspokojí i ty nejnáročnější vapery. V nabídce nechybí svěží, sladké ani ovocné příchutě. Na své si dokonce přijdou i milovníci speciálních příchutí. Co takhle třeba kombinace sladkých cereálií s mlékem a medem, příchuť piňa colada nebo dokonalý mix šťavnatého ananasu a sladké papáji?

Kvalitní prožitek bez dráždivého pocitu v krku

Vychutnejte si svoji elektronickou cigaretu opravdu naplno. E-liquidy s nikotinovou solí IVG SALT nabízí kvalitní prožitek z vapování, a to i bez nepříjemného dráždivého pocitu v krku, kašle a dalších podobných doprovodných projevů.