Jednorázové elektronické cigarety

Jednorázové elektronické cigarety jsou jako stvořené na vyzkoušení vapingu.

Chcete si zakouřit zdravěji, ale jen příležitostně? Nebo chcete začít s elektronickou cigaretou, ale nejprve byste si ji rádi vyzkoušeli a teprve poté se rozhodli? Pro tyto příležitosti jsou jako stvořené jednorázové elektronické cigarety. Tento typ e-cigaret je vhodný i pro uživatele, kteří neradi doplňují náplně nebo se nechtějí starat o provoz elektronické cigarety.

Jednoduchost a pohodlí při používání

Elektronické cigarety jednorázové ocení především pro jednoduchost a pohodlí během jejich používání. Jsou cenově dostupné, a pokud s e-cigaretami začínáte, jde o skvělé řešení, jak je můžete vyzkoušet. 

Zabudovaná baterie a automatické spínání

Jednorázové e-cigarety v sobě mají zabudovanou baterii, která je na jedno vybití. Jsou vybaveny automatickým spínáním, které se aktivuje potahem, takže jejich použití je velmi pohodlné. Vy nemusíte vůbec nic nastavovat, to už za vás provede zabudovaná inteligentní elektronika. Okamžitě po rozbalení e-cigarety tedy můžete vapovat

Žádné dobíjení ani doplňování náplně

Elektronické cigarety k jednorázovému použití oceníte i z toho důvodu, že si nemusíte dělat starosti s případným dobíjením baterie, výměnou jakýchkoliv komponentů nebo s doplňováním liquidu (náplně). I přesto nabízejí jednorázové cigarety skvělou chuť a prožitek. Nemůže se stát ani to, že by se e-cigareta vylila a nevadí jí dokonce ani nešetrné zacházení.

Široká nabídka značek jednorázových e-cigaret

V sortimentu na vás čeká široký výběr známých a kvalitních značek jednorázových e-cigaret, jako je například Dinner Lady, Elf Bar, Joyetech a další. Na výběr máte i z několika variant, co se týče kapacity potáhnutí, které se pohybují kolem v rozmezí 400–700 potáhnutí. Nechybí ani varianty s různými obsahy nikotinu a také bez nikotinu.