Elektronické cigarety Joyetech - Novinka

Vychutnejte si elektronickou cigaretu od firmy Joyetech, která je lídrem na trhu s e-cigaretami. Tento výrobce má desítky patentů a inovací, díky kterým se dostal na přední příčky oblíbenosti mezi uživateli. U produktů se můžete spolehnout na nekompromisní kvalitu zpracování, kvalitu příslušenství i na celkovou exkluzivitu e-cigaret. Díky popularitě napříč uživateli je tato značka jednou z nejoceňovanějších.

Vytříbený design a futuristický atomizér

Joyetech eGO AIO nadchne vytříbeným designem, rychlým nabíjením i praktickým LED indikátorem stavu nabití a poměrně slušným atomizérem. Ten překvapí futuristickým vzhledem a disponuje jak bočními, tak i spodními vstupy pro e-liquid. To zajišťuje jeho konzistentní a dlouhotrvající chuť. 

Stylový POD systém špičkové kvality

Joyetech EVIO Grip POD vyniká špičkovou kvalitou a jednoduchým používáním. Díky tomu je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušené vapery. Na první pohled zaujme svým futuristickým designem. Tím to ovšem nekončí. Je vybavený LED indikátorem stavu nabití a disponuje poměrně slušným automatickým výkonem.

Inovativní řada gripů v brilantních barvách

Joyetech EXCEED Grip patří do inovativní řady gripů, které nadchnou brilantními barvami. Nadšeni budete i z nového typu atomizérů. Vyměnitelné cartridge disponují slušným objemem 2,6 ml, který vystačí na více než 700 potahů.

Eko friendly verze

Joyetech eGO AIO v eko friendly verzi disponuje designově řešeným tělem s vestavěnou baterií o slušné kapacitě. Vrchní odnímatelná část je vybavena dětskou pojistkou zabraňující nechtěnému otevření zařízení. Atomizér, který se jako už tradičně nachází pod náustkem, je vybavený i regulací přívodu vzduchu.