E-liquidy s nikotinovou solí Juice Sauz SALT

Objevte novou řadu e-liquidů s nikotinovou solí Juice Sauz SALT, která se od běžných náplní odlišuje nižším pH a obsahem tolik žádané nikotinové soli. Díky tomu dochází k výrazně rychlejšímu vstřebávání nikotinu do těla, a to bez nepříjemného dráždivého pocitu v krku. Kromě toho přináší tyto e-liquidy i další výhody.

Dlouhá řada výhod e-liquidů s nikotinovou solí

Kromě rychlejšího vstřebávání nikotinu do těla přináší náplně s nikotinovou solí i další výhody. Plusem je například rychlejší proces odpařování, díky čemuž dochází k nižší intenzitě vapování a tím se prodlužuje i životnost žhavící hlavy a snižuje spotřeba baterie.

Zažijte tak trochu jinou alternativu vapování

Užijte si vaping opravdu naplno. E-liquidy s nikotinovou solí Juice Sauz SALT vám umožní zažít tak trochu jinou alternativu vapování. Díky rychlejšímu vstřebávání nikotinu do těla vám bude postačovat méně potáhnutí ve srovnání s běžnými náplněmi do elektronických cigaret.

Příchutě, kterým se jednoduše nedá odolat

Nejnovější náplně do e-cigaret s vysokým obsahem nikotinu nabízí spoustu lákavých příchutí, kterým se jednoduše nedá odolat. Nechte se unášet na vlně sladkých, svěžích nebo ovocných tónů a vychutnejte si svoji e-cigaretu na maximum.

Několik dostupných sil nikotinu

Tento typ náplní má diametrálně jiný efekt účinku ve srovná s běžnými náplněmi. E-liquidy s nikotinovou solí Juice Sauz SALT jsou navíc ještě dostupné hned v několika silách nikotinu, takže si můžete vybrat konkrétní variantu podle svých momentálních potřeb, chutí a požadavků.