Náplně s obsahem běžného nikotinu (freebase) - WAY to Vape

Klasické e-liquidy

Náplně neboli e-liquidy do elektronických cigaret se rozdělují na klasické náplně obsahující běžný nikotin a náplně s nikotinovou solí zajišťující lepší a rychlejší vstřebatelnost nikotinu do krevního oběhu. Náplně s obsahem běžného nikotinu jsou k dostání v mnoha zajímavých příchutí, které vám zpříjemní vapování. Kromě toho si také můžete vybrat z několika variant obsahu nikotinu.

Kvalitní liquid pro milovníky vapingu

Klasické náplně s obsahem běžného nikotinu (tzv. freebase) jsou kvalitní liquidy, při jejichž výrobě je nikotin extrahován z tabákových listů. Díky rozmanitému sortimentu různých typů liquidů s obsahem běžného nikotinu si snadno přizpůsobíte vapování svým momentálním preferencím.

Obrovské množství příchutí pro každého

Ať už patříte mezi příležitostné nebo pravidelné uživatele elektronických cigaret, z velkého množství zajímavých příchutí si určitě vyberete. Užijte si pohodové vapování ve společnosti některé ze zajímavých příchutí náplně s obsahem běžného nikotinu, jako jspi například opojné ovocné, sladké, mentolové nebo čistě tabákové příchutě. 

Různé varianty obsahu nikotinu

Při výběru vhodného liquidu je důležité zaměřit se i na obsah nikotinu. Ten je uváděn v mg/ml. Obsah nikotinu se pohybuje od 0 mg/ml až do 20 mg/ml Vyberte si náplně s obsahem nikotinu z různých variant obsahu nikotinu a několika nikotinových úrovní a užijte si dokonalé vapování přesně podle svých představ.

Česká kvalita s použitím vybraných surovin

U náplní s obsahem běžného nikotinu se můžete spolehnout na kvalitní českou výrobu s použitím nejvybranějších evropských surovin. Díky vyváženému poměru složek jsou tyto liquidy s obsahem běžného nikotinu vhodné k použití ve všech elektronických cigaretách.