Klasické příchutě - Maori

Oblíbili jste si elektronické cigarety a rádi zkoušíte nové příchutě? Namíchejte si svůj vlastní a originální liquid. Objevte to nejlepší ze sekce příchutě a báze, kde na vás čekají klasické příchutě od tabákových, přes chladivé, až po sladké a ovocné. Vyberte si ze stovek zajímavých příchutí do elektronických cigaret, jako jsou tabákové příchutě, sladké příchutě, ovocné příchutě, chladivé příchutě a spousta dalších, a vychutnejte si e-cigaretu opravdu naplno.

Klasické varianty pro namíchání vlastního liquidu

Pokud se chystáte namíchat si vlastní liquid podle aktuálních chuťových preferencí, přijdou vám klasické příchutě jistě vhod. Mimo ně budete ještě navíc potřebovat základní bázi. Po namíchání klasických příchutí je nechte ještě pár dní „uzrát“, aby finální chuť měla možnost co nejvíce vyniknout. Pokud nemáte čas nebo nechcete čekat, jsou pro míchání lepší volbou příchutě Shake & Vape

Originální tabákové příchutě

Namíchejte si svoji originální náplň do elektronické cigarety. Milovníky tabákových příchutí nadchne široká nabídka tabákových klasických příchutí od nejrůznějších výrobců. Samotné příchutě neobsahují nikotin a slouží pouze k dochucování bází. 

Nechte se unášet na nekonečné vlně sladkých a ovocných příchutí

Milujete při vapování sladké a ovocné příchutě? V sekci ovocné příchutě a sladké příchutě si určitě vyberete. Nechte se unášet na vlně exotického ovoce, citrusů, vanilkového, koblihového nebo kávového aroma. Namixujte si svůj vlastní liquid podle aktuálních preferencí a chutí. 

Objevte chladivou svěžest

Milujete chladivé mentolové příchutě? Objevte jedinečnou chladivou svěžest. Chladivé klasické příchutě v podobě mentolového aroma a dalších chladivých příchutí vám poskytnou okamžitou dávku ledového osvěžení.