Klasické e-liquidy LIQUA

Klasické e-liquidy jsou náplně s různými příchutěmi – tabákové, ovocné, sladké, mentolové a další. Jedná se o náplně obsahující běžný nikotin, a to v různých intenzitách od slabšího až po silnější hit. Mezi nejznámější značky klasických e-liquidů patří například Dekang, Emporio High VG, Joyetech nebo také LIQUA, která je známá především tím, že se její náplně do e-cigaret objevily na trhu jako jedny z prvních.

Prvotřídní ingredience pro plnou a vyváženou chuť

Vychutnejte si e-cigaretu opravdu naplno. Díky použití prvotřídních ingrediencí vás klasické e-liquidy LIQUA překvapí plnou a vyváženou chutí. Navíc jsou všechny příchutě e-liquidů naprosto autentické a chutnají přesně tak, jak mají.

Splnění nejpřísnějších norem

Pod značkou LIQUA se ukrývá jeden z předních výrobců náplní do elektronických cigaret. Všechny produkty splňují nejpřísnější normy, standardy a světové certifikace. Liquidy jsou vyráběny v přísně kontrolovaných laboratořích. Díky tomu se můžete spolehnout na maximální kvalitu všech dostupných náplní od této značky.

Náplně pro MTL vaping

V nabídce klasických e-liquidů najdete takové, které jsou vhodné pro styl vapování pusa-plíce (tzv. MTL vaping) a do menších atomizérů. Díky vyváženému poměru PG a VG jsou ale vhodné do většiny elektronických cigaret. Vyráběny jsou v několika sílách nikotinu.

Široká nabídka zajímavých příchutí

Značka LIQUA má ve své nabídce spoustu zajímavých příchutí, kterým neodoláte. Vyzkoušejte třeba lahodnou kombinaci jahod a jogurtu, osvěžující a šťavnatý vodní meloun, chladivou svěžest máty a mentolu nebo některou z tabákových příchutí. Tyto náplně využijete ve všech typech elektronických cigaret.