Elektronické cigarety Lost Vape - Na prodejně

Vychutnejte si elektronickou cigaretu od firmy Lost Vape, která má v této oblasti desetiletou tradici. Tato značka nabízí unikátní zařízení ve špičkové kvalitě, která jsou navržena s ohledem na snadné používání, funkčnost a atraktivní design. Výrobky této značky v sobě ukrývají opravdovou vášeň mistrů a nadšení pro špičkové technologie. Prozatím největší novinkou od Lost Vape je nadmíru úspěšná produktová série Ursa Nano a Ursa Nano Pro POD.

Úspěšná produktová série Ursa Nano Pro

Lost Vape Ursa Nano Pro disponuje kompaktním tělem baterie z kvalitní zinkové slitiny, které obsahuje vestavěný monočlánek. Postranní airflow nabízí regulaci pomocí speciální páčky umožňující nastavení vzduchu přesně podle vaší chuti. Baterie je vybavena vylepšenými cartridgemi pro bohatší chuť e-liquidu

Oblíbená produktová série Ursa Nano Pro POD

Lost Vape Ursa Nano Pro POD je nová generace oblíbených elektronických cigaret. Integrovaný monočlánek se slušnou kapacitou zajistí běžnému vaperovi celodenní výdrž. Přehledný OLED displej zobrazí jak výkon, tak i odpor žhavící spirálky, počet potahů nebo stav nabití baterie.

Varianta s jedinečným designem a stylovým podsvíceným displejem

Model Lost Vape Ursa Baby na první pohled zaujme jak jedinečným designem, tak i stylovým podsvíceným panelem. Ergonomické tělo baterie je vybaveno integrovaným monočlánkem s poměrně slušnou kapacitou. Samozřejmostí je USB-C port pro rychlé nabíjení. 

Kompaktní a výkonné all in one zařízení

Model Lost Vape CENTAURUS je kompaktní, ale přesto velmi výkonné zařízení typu all in one. Nabízí nastavitelný výkon v kombinaci s vynikající chutí. Dva režimu umožňují přizpůsobit si zážitek z vapování. Nabíjecí port zajišťuje rychlé a efektivní nabíjení.