Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Náhradní skla - OBS

Pokud patříte mezi pravidelné uživatele elektronické cigarety, tak určitě sami velmi dobře víte, že pravidelný servis a péče o e-cigaretu je nutností k jejímu bezproblémovému chodu a dlouhé životnosti. Tato péče zahrnuje i výměnu starých a opotřebených dílů, jako jsou například žhavící hlavy, náústky, cartridge nebo také skla.

Kvalitní pyrexová skla do e-cigaret

V případě opotřebení mohou sklíčka v elektronické cigaretě prasknout. V takovém případě je čas na náhradní sklo do e-cigarety. Kvalitní náhradní pyrexové sklo je vyrobeno z laboratorního skla, které se vyznačuje vysokou pevností a odolností. Díky tomu, že je pyrexové sklo průhledné, je umožněna neustálá kontrola zásoby e-liquidu

Jednoduchá výměna skla

Výměnu skla v elektronické cigaretě hravě zvládnete sami. Stačí jen odšroubovat základnu z těla clearomizeru. Poté přichází na řadu vyjmutí skleněného těla a nasazení nového. Pak už jen zbývá našroubovat zpět základnu a je hotovo. 

Široká nabídka značek

Vyberte si z rozmanitého sortimentu vape produktů a příslušenství ke své elektronické cigaretě. Náhradní sklíčka k e-cigaretám jsou dostupná v široké nabídce kvalitních a ověřených značek, jako je například Smoktech, Joyetech, Fumytech, Vaptio a další. 

Výběr z několika různých typů

Kvalitní náhradní skla si můžete vybrat z několika různých typů, materiálech a objemech. I když je toto sklíčko pro e-cigarety poměrně odolné, může dojít k jeho prasknutí. Pytrexové sklo navíc pomůže před prasknutím ochránit speciální ochranné tělo pro sklo atomizéru. Díky rozmanitému sortimentu si snadno vyberete náhradní sklo do elektronické cigarety konkrétního typu a značky.