Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Náustky - Na prodejně

Pokud patříte mezi pravidelné uživatele elektronických cigaret, pak se vám určitě bude hodit i nějaké to příslušenství a náhradní díly, jako jsou například cartridge, náhradní skla, žhavící hlavy nebo náústky. Pravidelný servis a péče o e-cigaretu je totiž důležitým krokem k plnohodnotnému užívání a správnému fungování.

Plastové a skleněné náústky k e-cigaretám

Nechcete obyčejné plastové náústky k e-cigaretám, protože vám nevyhovují nebo vás při používání studí? Pak sáhněte po skleněné variantě s užším nebo širším průměrem. Kvalitní skleněné náústky k e-cigaretám v širokém provedení se pro svůj větší průměr skvěle hodí k tvorbě velkého množství páry. 

Designové náústky z červeného dřeva

Chcete být i při kouření vaší elektronické cigarety šik? Máte rádi vytříbený styl? Pak vyzkoušejte designové náústky z červeného dřeva, které zaujmou na první pohled svým zajímavým vzhledem v kombinaci nerezu a dřeva v několika různých odstínech.

Kovové náústky k elektronickým cigaretám

Zajímavou alternativou ke skleněným náústkům nebo náústkům z plastu jsou také kovové náústky k elektronickým cigaretám nebo nerezovo-akrylové náústky. Stylové kovové náústky jsou dostupné v astraktivních metalických barevných odstínech. Bez povšimnutí nezústanou náústky s otvory pro přisávání ve tvaru smajlíka.

Univerzální resinové náústky

Univerzální resinové náústky jsou skvělou volbou pro většinu clearomizerů. Univerzální náustky jsou kompatibilní s dlouhou řadou nejrůznějších typů elektronických cigaret. Kvalitní náustek je vyrobený z resinu, který má výborné tepelně-izolační vlastnosti, je příjemný do úst a snadno se čistí.