Nikotinová sůl - Just Juice

E-liquidy s nikotinovou solí

Milujete vapování a chcete si ho užít opravdu naplno s co nejrychlejším účinkem nikotinu? Zaručeně nejlepší uživatelský prožitek z vapingu vám přinesou e-liquidy s nikotinovou solí. V přírodě se nikotinová sůl vyskytuje v tabákových listech. Právě nikotinová sůl má totiž nižší formu pH, která má vliv rychlost vstřebávání nikotinu do těla. Není proto žádný div, že je nikotinová sůl stále více oblíbená a žádaná.

Kvalitní náplně do elektronických cigaret

Pro vapování chtějte opravdovou kvalitu. Spolehněte se na hotové náplně do elektronických cigaret té nejlepší kvality z pečlivě vybraných surovin. Rozmanitý sortiment vám navíc umožní snadné přizpůsobení vapování vašim momentálním preferencím.

Rychlé a pohodlné uspokojení touhy po nikotinu

Náplně do elektronických cigaret s nikotinovou solí díky svému složení umožňují rychlé a pohodlné uspokojení touhy po nikotinu. Jde o skvělou volbou také pro začínající uživatele elektronických cigaret, které na ně přecházejí z cigaret klasických a potřebují si zachovat potřebný nikotinový účinek.

Benefity nikotinové soli

Náplně s nikotinovou solí přinášejí hned několika benefitů. Nižší pH se podílí na kvalitnějším a rychlejším vstřebání nikotinu. Nikotinová sůl navíc také zajišťuje výrazně rychlejší nástup účinků bez nepříjemných projevů v krku, které doprovázejí užívání klasických e-liquidů. Díky tomu, že tento typ nikotinu nedráždí v krku, umožňuje hladké a bezproblémové potahování. Přirozená forma nikotinu je pro tělo lépe vstřebatelná a neovlivňuje chuť e-liquidu.

Široká nabídka liquidů s nikotinovou solí

Užijte si naplno chvilku relaxace ve společnosti elektronické cigarety v některé z vašich oblíbených příchutích. Vyberte si ze široké nabídky liquidů s nikotinovou solí. Pro vapování si můžete zvolit některou z ovocných, sladkých, mentolových nebo čistě tabákových příchutí.