* Ovocné příchutě * - Nasty Juice

Milujete svoje chvilky s elektronickou cigaretou a rádi střídáte různé příchutě? Užijte si vapování opravdu naplno a vyzkoušejte neodolatelné ovocné příchutě, které nadchnou nejednoho milovníka klasických příchutí. Přeneste se do exotických a voňavých dálek a zahalte se do nekonečných variací chutí od známých a oblíbených značek klasických příchutí do elektronických cigaret.

Dolaďte svůj požitek z vapování k dokonalosti

Díky oblíbeným ovocným příchutím jednoduše doladíte svůj požitek z vapování k naprosté dokonalosti. Ve chvilce se tak můžete díky své elektronické cigaretě a vybrané příchuti přenést na druhý konec světa a užívat si opojné chutě a vůně orientu nebo exotiky. Nebo můžete jednoduše zůstat při zemi a vsadit na klasiku v podobě běžných chutí ovoce.

Široká nabídka známých a oblíbených značek

Spolehněte se na ověřené ovocné příchutě do e-cigaret. Vyberte si kvalitní ovocné příchutě do elektronických cigaret ze široké nabídky známých a oblíbených značek, jako je například Imperia, Imfamous, Jungle Wave, Flavormonks nebo Vampire Vape.

Rozmanitost chutí, díky které si vybere každý 

Díky rozmanitosti chutí v podobě jedinečných ovocných příchutí si vybere opravdu každý, a to i ti nejnáročnější milovníci vapingu. V sortimentu nechybí ovocné tóny klasického ovoce, luxusní a lahodné exotické příchutě, a dokonce ani něco ostřejšího. 

Plná ovocná chuť s různými obsahy nikotinu

Užijte si plnou ovocnou chuť s různými obsahy nikotinu a užijte si vapování opravdu na max. Vyzkoušejte ovocnou chuť s různým obsahem nikotinu od slabších, přes středně silné až po silnější. Samozřejmě nechybí ani pestrá nabídka beznikotinových náplní, pokud zrovna budete chtít nikotin vynechat.