* Ovocné příchutě * - Zeus Juice

Dopřáváte si pravidelně elektronickou cigaretu a rádi experimentujete se zajímavými příchutěmi a různými kombinacemi? Pak musíte rozhodně vyzkoušet jedinečné shake & vape příchutě, které jsou určeny pro míchání vlastních a originálních e-liquidů pro elektronické cigarety. Mezi shake & vape příchutěmi najdete například tabákové příchutě, chladivé příchutě, sladké příchutě nebo také ovocné příchutě, které si oblíbí především milovníci sladkých a exotických chutí.

Ovocné příchutě s jednoduchou a pohodlnou přípravou

Ovocné příchutě ze sekce shape & vape příchutě vás potěší jednoduchou a pohodlnou přípravou. Odměřenou příchuť v lahvičce už stačí jen doplnit o vybranou bázi nebo booster, důkladně protřepat a pak už je připravena k okamžitému použití.

Dopřejte si sladké mixy plné ovoce

Dopřejte si svoji chvilku s e-cigaretou a vychutnejte si naplno jedinečné sladké mixy plné ovoce. Ovocné příchutě pro elektronické cigarety jsou dostupné v široké škále chutí, jako je například osvěžující limetka, letní kombinace melounu a jahody, směs letního ovoce, sladká příchuť malinového cheesecake a spousta dalších neodolatelných chutí.

Široká nabídka příchutí, kterým se nedá odolat

Přeneste se alespoň v myšlenkách do letních dnů a exotických krajin. Objevte osvěžující, šťavnaté a zábavné ovocné příchutě, kterým se jednoduše nedá odolat. Tento typ příchutí vás dostane okamžitě po prvním potahu. 

Ovocné příchutě jedinečné chuti pro jakoukoliv příležitost

Vychutnejte si svoji e-cigaretu v oblíbené ovocné příchuti, které nabízejí jedinečnou škálu chutí určených pro jakoukoliv příležitost. Široká nabídka ovocných shape & vape příchutí uspokojí chutě i těch nejnáročnějších milovníků vapingu.