Elektronické cigarety Oxva

Vychutnejte si elektronickou cigaretu od firmy Oxva, která si mezi uživateli získala oblibu, a tak neváhala nabídnou vylepšenou verzi, která potěší hned několika novinkami. Vhod přijde například možnost super rychlého nabití. Tento inovativní výrobce se specializuje na vývoj a výrobu moderních elektronických cigaret a je známý stylově minimalistickým designem.

Nový přírůstek Xlim s výborným chuťovým podáním

OXVA Xlim je novinka oblíbené řady, která nadchne výborným chuťovým podáním. Inovací u tohoto modelu jsou nové tovární žhavící hlavy. Oceníte celodenní výdrž baterie a upravitelný airflow otvor. Jemné barevné přechody v kombinaci s ladným zaoblením hran udělají dojem na každého milovníka vapingu.

Záruka pro dokonalý vaping

Chcete si užít dokonalý vaping? Pak je pro vás jako stvořené zařízení OXVA Slim SQ, které se pyšní moderně zpracovaným tělem baterie s vícevrstvou fólií, která dokonale imituje kov, ale přináší výhody plastu. Na předním panelu nechybí barevný TFT displej pro pohodlné zobrazení a nastavení hodnot.

Elegance a skvělý výkon v jednom

Model OXVA ONEO POD nabízí eleganci a skvělý výkon v jednom. Je vybavený postranním RGB světelným panelem. Nechybí indikátor nabití ani možnost extra rychlého nabíjení. Milovníci vapování ocení i možnost inovativní regulace přívodu vzduchu pro MTL a DL vapování. 

Model doplněný o další příslušenství

Novinka OXVA Slim Se Bonus Pod v balení obsahuje druhou cartridge, USB kabel a šňůrku na krk. Tento model má ergonomické tělo baterie z hliníkové slitiny, ve kterém se nachází integrovaný monočlánek s výbornou kapacitou s automatickým výkonem, díky čemuž se můžete spolehnout na bezproblémový chod po celý den. Oceníte i jedinečné řešení přívodu vzduchu, který si můžete nastavit podle momentálních potřeb.