Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

POD systémy - Smoktech

Malé ale šikovné!

Nechcete ztrácet čas údržbou klasických elektronických cigaret? Pak vyzkoušejte praktické POD systémy, které patří mezi nejžádanější typy elektronických cigaret u klasických kuřáků. POD systémy jsou ideální volbou pro naprosté začátečníky v oblasti elektronických cigaret, ale hodí se i jako záloha pro zkušené vapery. Tato zařízení jsou typická menšími rozměry a snadným používáním. Jsou ideální volbou především pro použití s liquidy s nikotinovou solí.

Originální design a nízká hmotnost

POD systémy jsou typem elektronických cigaret. Skládá se z baterie a PODu, který se do baterie jednoduše vloží. POD systém vás na první pohled zaujme svým moderním designem a nízkou hmotností. Tento typ elektronických cigaret si zamilujete i pro téměř nulovou údržbu a nízkou spotřebu náplně. 

Výhody POD systémů

Mezi největší výhody POD systémů patří především to, že jsou mimořádně lehké a díky tomu se pohodlně drží v ruce. Navíc je snadno schováte třeba do kapsy. POD systémy jsou vhodné nejen pro náplně s nikotinovou solí, ale skvěle se hodí také pro CBD Liquidy, běžné tovární liquidy nebo náplně namíchané z nikotinové báze a příchutě. 

Náhradní náplně do PODů

POD systémům se vám budou hodit i náhradní náplně. Náhradní náplně do POD systémů fungují na principu vyměnitelných cartridgí. Jedná se o opakovaně plnitelný zásobník na liquidy. V případě opotřebení cartridge se tato část jednoduše vymění za novou. 

Široká nabídka kvalitních a ověřených značek

Vyberte si kvalitní a spolehlivé POD systémy ze široké nabídky známých a ověřených značek, jako je například VooPoo, Vaporesso, Oxva, Smoktech, Joytech a spousta dalších. Vsaďte na zajímavé barevné kombinace a atraktivní designy, díky kterým se váš POD systém stane i stylovým doplňkem.