Prázdné lahvičky

Patříte mezi pravidelné uživatele elektronických cigaret a chcete si užít co nejlepší zážitek z vapování? Rádi experimentujete a upravujete si svá vapo zařízení, tak abyste si vaping mohli užít opravdu naplno?  Vybavte se vším potřebným pro přípravu e-cigaret a liquidů. Hodit se vám budou nejrůznější DIY a příslušenství v podobě různých nástrojů, předmotaných spirálek, odporových drátů, vaty nebo prázdných lahviček. Právě prázdné lahvičky využijete pro míchání svých oblíbených e-liquidů pro elektronické cigarety.

Nepostradatelná součást výbavy milovníků vapingu

Pokud milujete vaping natolik, že rádi experimentujete s novými příchutěmi a zajímavými kombinacemi, pak jsou prázdné plastové lahvičky rozhodně nepostradatelnou součástí výbavy. Využijete je totiž právě pro namíchání e-liquidu podle svých vlastních chuťových preferencí.

Jednoduchá a pohodlná příprava oblíbeného e-liquidu

Při míchání oblíbeného liquidu oceníte především jednoduchou a pohodlnou přípravu. A právě to vám zajistí plastové lahvičky určené k tomuto účelu. Stačí si jen vybrat takové prázdné lahvičky, které vám budou vyhovovat svým objemem nebo typem kapátka. 

Prázdné lahvičky o různých objemech a v několika barevných provedeních

Prázdné lahvičky při namíchání e-liquidu jsou k dostání v několika různých objemech, barevných provedeních pro odlišení a také několik typů kapátek. Prázdné lahvičky z tvrzeného plastu patří mezi nepostradatelné DIY příslušenství pro všechny, kteří si chtějí užít vapování na maximum.

Prázdné lahvičky s praktickým kapátkem

Při míchání vlastních a originálních příchutí pro elektronické cigarety oceníte u plastových prázdných lahviček i praktické kapátko. Díky němu tak bude míchání e-liquidu mnohem pohodlnější.