Žhavicí hlavičky, Cartdridge,

Pokud patříte mezi pravidelné nebo i občasné uživatele elektronických cigaret, bude se vám hodit nejrůznější příslušenství a náhradní díly, jako jsou například cartridge, žhavící hlavy, náhradní skla, náústky a další. Myslete na pravidelný servis a údržbu svojí elektronické cigarety a vyberte si z širokého sortimentu náhradních dílů k elektronické cigaretě. Všechno potřebné najdete přehledně na jednom místě.

Žádná položka

Žhavící hlavy pro elektronické cigarety

Žhavící hlavy u elektronických cigaret by měly být pravidelně vyměňovány, a to hlav s jakýmkoliv odporem a výkonem. Vyberte si z rozmanité nabídky žhavících hlav o různých odporech a dopřejte své e-cigaretě kvalitní náhradní díly.

Náhradní skla

Vyberte si kvalitní náhradní skla do elektronických cigaret od nejrůznějších značek, jako je Fumytech, Joyetech, Smoktech, Vaptio a další. Náhradní skla jsou k dostání pro různé typy elektronických cigaret v několika průměrech. Náhradní pyrexová skla jednoduše poslouží v případě stávajícího skla u e-cigarety.

Náústky

I v případě upotřebení náústku u elektronické cigarety můžete tento díl jednoduše vyměnit za nový. Náhradní náústky vám umožní užít si různé typy potahů v kombinaci s příjemným pocitem v ústech. Vyberte si vhodný náustek pro vás a vaše zařízení. V nabídce naleznete různé typy náústku, jako jsou kovové, akrylové, nerezo-karbonové a další. 

Cartridge

Vyberte si náhradní cartridge (pody) do elektronických cigaret. Jedná se o plastovou nádobu, která je opakovatelně plnitelná zvolenou náplní. Cartridge k elektronickým cigaretám jsou navrženy pro jednoduchou a pohodlnou výměnu a nabízí spoustu možností pro naplnění oblíbeným liquidem.