Počet položek: 0 0,00 Kč

Reklamace

Odstoupení od smlouvy a reklamace

Odstoupení od smlouvy.
Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží bez udání důvodu je možné pouze při nákupu online ve lhůtě 14-ti dnů od kupní smlouvy. V případě elektronických cigaret, náplní a příslušenství (typicky žhavících hlav a clearomizérů), které se prodávají v uzavřeném obalu, není možné vrátit zboží, které bylo z tohoto obalu vyjmuto / použito, a to z hygienických důvodů - dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku.

Reklamace.
Na zboží poskytujeme podle zákona záruku 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.
Tato záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nikoli na běžné opotřebení. Stejně tak není možné uplatnit záruku v případě nesprávného používání nebo nesprávného skladování.
Při reklamování zboží je nutno rozlišit pojem životnost a výrobní vady. Námi garantovaná životnost při běžném používání je 14 dnů u clearomizérů a žhavících hlav, běžná životnost baterií je 6-12 měsíců.
Reklamaci zboží můžete uplatnit osobně na naší provozovně na adrese - Dlouhá třída 85/37,Nymburk, 28802, případně můžete reklamované zboží zaslat poštou doporučeně. Reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 dnů, snažíme se ale o co nejrychlejší vyřízení. Zboží neposílejte na dobírku – v takovém případě bychom ho nemohli přijmout. V případě zaslání poštou zvolte doporučenou formu a k reklamovanému zboží přiložte vyplněný reklamační formulář a kopii faktury. Zdůrazňujeme zároveň, že záruka se nijak nevztahuje na mechanicky poškozené zboží, nelze zaměňovat životnost zboží s jeho reklamační lhůtou a taktéž se záruka nevztahuje na poničení originálního zboží z důvodu použití neoriginálního příslušenství (např. baterie a nabíječka).

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy ke stažení doc  pdf

Reklamační formulář ke stažení doc  pdf.

Potvrzení zletilosti

Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let
Omezení prodeje tabákových výrobků, elektronických cigaret a alkohlu osobám maldších 18-ti let dle zákona č.379/2005 Sb. o opatřeních k ochraně před škodami působenými tabákovými výrobky, alkoholem a jinými návykovými látkami a o změně souvisejících zákonů ve znění zákonů č. 225/2006 Sb., č. 274/2008 Sb. a č. 305/2009 Sb.
Podle vyhlášky č. 37/2017 Sb. o elektronických cigaretách nesmí objem nádržky opakovaně plnitelné elektronické cigarety pro doplňování náhradní náplně obsahující nikotin překročit 2 ml. V návaznosti na ustanovení §4 odst.3 této vyhlášky důrazně upozorňujeme, že námi prodávané clearomizéry nebo produkty s prostorem pro liquid větší než 2ml jsou výrobky určené výhradně pro náplně bez nikotinu!
SOUHLASÍM - JSEM STARŠÍ 18-TI LET