Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Shake & Vape příchutě - Riot Squad

Milujete elektronické cigarety a nevyhovují vám běžně dostupné liquidy? Vytvořte si svoje vlastní a originální příchutě přesně podle svých představ. Vyzkoušejte oblíbené Shake & Vape příchutě, které jsou vhodné pro okamžité použití bez nutnosti zrání. Vyzkoušejte tabákové příchutě, sladké příchutě nebo se nechte unést na vlně nekonečné svěžesti s chladivými příchutěmi.

Oblíbené Shake & Vape příchutě

Pokud se chystáte namíchat si vlastní liquid podle aktuálních chuťových preferencí, přijdou vám oblíbené a tolik žádané příchutě Shake & Vape jistě vhod. Mimo ně budete ještě navíc potřebovat základní bázi. Po namíchání tohoto typu příchutí už na rozdíl od klasických příchutí není liquid až na vyjímky nechat ještě uzrávat, ale naopak je připraven k okamžitému použití.  

Ovocné Shake & Vape příchutě

Pokud milujete tropické, citrusové a další ovocné příchutě, pak si mezi ovocnými Shake & Vape příchutěmi určitě přijdete na své. Namíchejte si svůj vlastní a originální tropický liquid do elektronických cigaret nebo kombinujte ovocné příchutě s jakýmikoliv dalšími. 

Chladivá svěžest nejen s chutí mentolu

Nechte se unášet na nekonečně chladivé svěžesti s oblíbenými osvěžujícími příchutěmi. Chladivé příchutě jsou ideálním osvěžením pro milovníky elektronických cigaret. Co takhle třeba příchuť osvěžující bezinkové limonády nebo kombinace jahod a mentolových žvýkaček? Mixujte podle své libosti, fantazii se zde meze nekladou. 

Něco pro milovníky kávy a dalších speciálních příchutí

V sekci Shake & Vape příchutě si na své přijdou i milovníky kávy, rumu a dalších skvělých ostatních příchutí. Namixujte si jedinečný koktejl svých oblíbených příchutích a vychutnejte si elektronickou cigaretu opravdu naplno.