* Sladké příchutě * - PJ Empire

Patříte mezi pravidelné nebo příležitostné uživatele elektronických cigaret? Co takhle si vapování ještě více zpříjemnit. Vytvořte si svůj vlastní e-liquid podle momentálních chuťových preferencí. Objevte kvalitní klasické příchutě, mezi kterými samozřejmě nechybí chladivé příchutě, tabákové příchutě ani sladké příchutě známých i méně známých chutí.

Široká paleta chutí, kterým neodoláte

Sladké příchutě do e-cigaret nabízí širokou paletu chutí, kterým se jednoduše nedá odolat. Díky tomu si můžete užít vapování plné lahodných chutí opravdu naplno. Vyzkoušejte jedinečné sladké potěšení od tónů vanilky, přes nejrůznější ovocné kombinace až po luxusní příchutě sladkých dezertů. Sladké náplně do elektronických cigaret jsou pro milovníky sladkých chutí ideální volbou.

Objevte oblíbené a známé značky 

Vsaďte na osvědčenou kvalitu. Vyzkoušejte nové a doposud nepoznané sladké příchutě do elektronických cigaret od oblíbených a známých značek, jako je například Imperia, Full Moon, Drive Flavour a spousty dalších, které si pro vás připravily nové kolekce jako stvořené pro letní dny.

Sladké e-liquidy klasických i speciálních chutí

Objevte jedinečné sladké e-liquidy klasických nezaměnitelných chutí se šťavnatými ovocnými tóny, ale i speciální sladké příchutě, kterým určitě přijdete na chuť. Dáte si karamelové frappé, maorský ledový zelený čaj nebo nadýchaný cheesecake? Tyto a mnohé další příchutě najdete na jednom jediném místě.

Náplně s různým obsahem nikotinu

Dopřejte si svoji dávku nikotinu. Náplně se sladkými příchutěmi jsou k dostání s různým obsahem nikotinu od těch slabších až po silnější. Samozřejmě v sortimentu najdete i beznikotinové sladké náplně, pokud zrovna nechcete holdovat nikotinu.