* Sladké příchutě * - Dream Flavor

Vychutnejte si elektronickou cigaretu naplno s některou se zajímavých příchutí. Pokud rádi experimentujete se zajímavými příchutěmi a různými kombinacemi, pak jsou pro vás jako stvořené jedinečné shake & vape příchutě, které jsou určeny pro míchání vlastních a originálních e-liquidů pro elektronické cigarety. Mezi shake & vape příchutěmi najdete například tabákové příchutě, ovocné příchutě, chladivé příchutě nebo také sladké příchutě, které si oblíbí především milovníci sladkých chutí. 

Sladké příchutě pro jednoduchou a pohodlnou přípravu e-liquidu

Sladké příchutě ze sekce shape & vape příchutě vás potěší jednoduchou a pohodlnou přípravou liquidu. Odměřenou příchuť v lahvičce už stačí jen doplnit o vybranou bázi nebo booster, důkladně protřepat a pak už je připravena k okamžitému použití.

Sladké příchutě od známých výrobců

Užijte si svoji chvilku klidu a pohody s e-cigaretou. Vyberte si svoji oblíbenou sladkou příchuť pro elektronické cigarety od některých výrobců, jako je například Adam´s Vape, Dinner Lady, Dream Flavor, VINC a spousty dalších. 

Objevte širokou paletu sladkých chutí, kterým se nedá odolat

Objevte širokou paletu neodolatelných chutí, které přináší sladké příchutě. Vyzkoušejte kombinaci tabáku a vanilkového pudinku, hrušku s karamelem, osvěžující bezinkovou limonádu nebo typickou chuť jablečného štrúdlu. 

Ovocné příchutě jedinečné chuti pro jakoukoliv příležitost

Vychutnejte si svoji e-cigaretu v oblíbené ovocné příchuti, které nabízejí jedinečnou škálu chutí určených pro jakoukoliv příležitost. Široká nabídka ovocných shape & vape příchutí uspokojí chutě i těch nejnáročnějších milovníků vapingu.