Atomizéry Smoktech - Na prodejně

Atomizéry Smoktech jsou absolutní špičkou v oblasti vapování. Společnost s dlouholetou tradicí přináší na trh nejvýkonnější elektronické cigarety, gripy i clearomizéry. Ty nabízí spoustu nových vylepšení. Tyto atomizéry uspokojí především milovníky snadné obsluhy, skvělé chuti a vysoké dýmivosti.

Smoktech Baby V2 s regulací přívodu vzduchu

Smoktech Baby V2 clearomizér posunuje tvorbu páry a autentickou chuť zvoleného e-liquidu ještě o level výš. Tento clearomizér využívá systému horního plnění. Díky tomu, že je kompletně rozebíratelný, usnadňuje pravidelnou a nutnou údržbu. Regulace přívodu vzduchu umožňuje nastavit si optimální kouřivost.

Smoktech Cloud Beast pro ještě více páry

Smoktech Cloud Beast clearomizér s horním plněním, a ještě většími plnícími otvory umožňuje jednodušší a pohodlnější plnění vybraným e-liquidem. Umožňuje větší přístup vzduchu, který zajistí mnohonásobně lepší produkci páry. 

Smoktech Vape Pen – malý, ale výkonný clearomizér

Smoketech Vape Pen je sice velikostně malý claeromizér, ale překvapí vás velmi výkonným tankem a potěší i cenovou dostupností. Oproti předešlému typu má tank ještě menší odpor, díky čemuž je ideální volbou pro přímý potah ústa-plíce v kombinaci s velkou produkcí páry. 

Smoktech Prince Cloud Beast pro dokonalé vapování

Smoktech Prince Cloud Beast Clearomizér vám zajistí naprosto dokonalé vapování, díky kterému se budete cítit jako v pohádce. Tento poslední přírůstek je vybavený konvexní nádržkou o úctyhodném objemu 8 ml. Už se tak nebudete muset obtěžovat častým a otravným doplňováním e-liquidu. Horní krytka lze otevřít pouhým jediným stisknutím a navíc je ještě ozdobena driptipem ve vzoru kobry.