Elektronické cigarety Smoktech - Smoktech

Vychutnejte si elektronickou cigaretu od firmy Smoktech, která nabízí produkty špičkové kvality, které svými vlastnostmi potěší jak úplné začátečníky, tak i zkušené vapery, kteří preferují skvělý požitek bez nutnosti nastavování zařízení. Kromě toho, že vyrábí a nabízí své vlastní produkty, poskytuje vaperům i komunitní služby, sociální platformu a prvotřídní zákaznický servis. Není proto žádný div, že si za první roky své působnosti na trhu získali oblibu mnoha zákazníků po celém světě.

Vysoce výkonná řada s nápaditým vzhledem

Řada NOVO Pro potěší vysokým výkonem a nápaditým vzhledem. Kromě toho oslní také svými profesionálními funkcemi. K dispozici jsou dva aktivační režimy pro flexibilnější způsob vapingu. Na přehledném OLED displeji se zobrazují všechny důležité informace. Postranní airflow se reguluje pomocí speciální páčky umožňující nastavení vzduchu přesně podle momentálních potřeb.

Jemná krása na povrchu a silná síla uvnitř

Model Smoktech Novo 5 na první pohled zaujme svou jemnou krásou a elegantním designem. Nenechte se ovšem oklamat, o to silnější síla se skrývá uvnitř. Kompaktní tělo baterie s vestavěným monočlánkem nabízí možnost nastavení výkonu, regulace přívodu vzduchu i super rychlé nabíjení. Přehledný OLED displej na přední straně zobrazuje všechny důležité informace a umožňuje pohodlné nastavení hodnot.

Výkonná baterie s ochranou a praktickou signalizací

Model Stick Prince nejednoho uživatele nadchne výkonnou baterií s ochranou proti přebití nebo podbití, která se nespustí v případě nebezpečně nízkého odporu žhavící hlavy. Praktická signalizace vás navíc upozorní ve chvíli, kdy je potřeba baterii dobít. Díky nádržce o objemu 8 ml si můžete užívat dlouhého vapování bez neustálého dobíjení a doplňování náplně.