Squonky - Vandy Vape

Tak trochu jiné vapování

Tzv. squonkování je tak trochu jiné vapování. I když se ještě nedávno zdálo, že se jedná spíše o okrajovou záležitost, v současné době zažívají módy a atomizéry, které jsou právě pro squnkování vhodné, opravdový boom. Spodní plnění se tak pomalu ale jistě začalo více dostávat do povědomí vaperů a e-kuřáků. Není proto žádný div, že kategorie squonky je mezi uživateli čím dál více populární. Squonk jako mod je mechanický mod pro jednu baterii. Nemá žádný čip ani možnosti nastavení a regulace. Uvnitř ovšem ukrývá lahvičku s objemem až 9 ml.

Neobyčejný a originální design

Užijte si jiný level užívání elektronických cigaret. Oblíbené squonky na první pohled zaujmou svým neobyčejným a originálním designem, stejně tak i zajímavým barevným provedením. Samozřejmostí je i kvalitní zpracování a jednoduché ovládání. 

Nízká hmotnost a ergonomický tvar pro pohodlnější držení

Proč si squonkování zamilujete? Squonky mají nejen precizní zpracování a nízkou hmotnost, ale také ergonomický tvar, který se postará o pohodlnější držení. Svoji chvilku klidu a pohody si tak budete moci vychutnat ještě o něco více. 

Squonk módy a atomizéry

Squonk atomizéry jsou v podstatě vylepšením RDA atomizérů. Jsou jen vybaveny spodním otvorem ústícím v závitu. Squonk módy v sobě kromě baterie obsahují také odnímatelnou měkkou lahvičku, která je určena k naplnění vámi vybraným liquidem. Poté už jen stačí lahvičku v módu zmáčknout. 

Nejnovější generace – pokročilé funkce, odolnost a nadčasový design

Objevte nejnovější generaci squonků. U některých modelů squonků vám udělá radost ještě více pokročilých funkcí, nadčasový design i mnohem lepší odolnost. Některé modely jsou dokonce i voděodolné.