Dopřejte si příjemný zážitek z kouření elektronické cigarety ve vaší oblíbené příchuti. Pro přípravu vlastní originální náplně se vám budou hodit příchutě a báze. V sekci klasické příchutě si na své přijdou jak milovníci ovocných a exotických chutí, tak i ti, kteří preferují tabákové příchutě.

Jednoduchá příprava vlastní náplně

Pokud vám kupované náplně do e-cigaret nevyhovují, jednoduše si vytvoříte svoje vlastní e-liquidy podle libovolných chuťových preferencí. Pro vlastní a originální mix jsou jako stvořené klasické příchutě, jako jsou například příchutě s tabákem, které je možné mixovat dle libosti. Fantazii a kreativitě se v tomto ohledu meze rozhodně nekladou. 

Široký výběr přichutí

Ani tabákové příchutě pro elektronické cigarety nemusí být obyčejné, nudné a fádní. I mezi těmito příchutěmi najdete spoustu zajímavých chutí, které vám pomohou vytvářet luxusní a unikátní kombinace. Mezi tabákovými příchutěmi nechybí ovocné, exotické ani orientální chutě, které vám zpříjemní vapování.

Flavormonks – rodinný podnik s dlouholetou tradicí

Vyberte si kvalitní tabákové příchutě do e-cigaret z široké nabídky známých a oblíbených značek. Mezi těmito značkami najdete například společnost Flavormonks, která se více než 80 let specializuje na výrobu vysoce kvalitních koncentrovaných příchutí pro potravinářský průmysl, a to řemeslnou cestou.  Nové příchutě jsou navíc baleny v ekonomickém balení.

Vyhlášený kubánský tabák od chorvatského výrobce Infamous

Tabákové příchutě od chorvatského výrobce Infamous vás nadchnou kvalitním zpracováním prémiových aromat a liquidů s tradicí od roku 2013. Vyzkoušejte vyhlášený kubánský tabák, tabák z virginie nebo se zahalte do jedinečného kokosového opojení.