* Tabákové příchutě * - Monkey

Patříte mezi pravidelné nebo občasné uživatele elektronických cigaret a rádi experimentujete se zajímavými příchutěmi a různými kombinacemi? Objevte jedinečné shake & vape příchutě, které jsou určeny pro míchání vlastních a originálních e-liquidů pro elektronické cigarety. Mezi shake & vape příchutěmi najdete například ovocné příchutě, chladivé příchutě, sladké příchutě nebo také tabákové příchutě, které si oblíbí především milovníci typického tabákového aroma.

Tabákové příchutě s jednoduchou a pohodlnou přípravou

Tabákové příchutě ze sekce shape & vape příchutě se vyznačují jednoduchou a pohodlnou přípravou. Odměřenou příchuť v lahvičce už stačí jen doplnit o vybranou bázi nebo booster, důkladně protřepat a pak už je připravena k okamžitému použití.

Tabákové příchutě – záruka skvělého zážitku pro MTL i DL atomizér

Užijte si vapování se svojí oblíbenou příchutí opravdu naplno. Kvalitní tabákové příchutě nabízejí skvělý zážitek jak pro atomizér určený k MTL vapování, tak i pro atomizér pro DL vaping. 

Čistě tabáková příchuť a různé zajímavé kombinace

Vyberte si z rozmanité nabídky tabákových příchutí pro e-cigarety. V nabídce nechybí jak čistě tabáková příchuť, tak ani nejrůznější zajímavé kombinace, které vás oslní širokou paletou rozmanitých chutí. V sortimentu najdete například čokoládovo-oříškové, vanilkové, višňové nebo borůvkové aroma a spousty dalších.

Tabákové příchutě jedinečné chuti pro jakoukoliv příležitost

Vychutnejte si svoji e-cigaretu v oblíbené tabákové příchuti, které nabízejí jedinečnou škálu chutí pro jakoukoliv příležitost. Široká nabídka tabákových shape & vape příchutí uspokojí chutě i těch nejnáročnějších milovníků vapingu.