Elektronické cigarety Uwell

Vychutnejte si elektronickou cigaretu od firmy Uwell, která svými produkty potěší i ty nejnáročnější milovníky vapingu. Sází totiž na vysoce kvalitní materiály, které procházejí pečlivou kontrolou bezpečnosti a kvality. V oblasti e-cigaret tento výrobce přichází s novými a zajímavými inovacemi.

Nejpropracovanější model Caliburn

Model Caliburn je odborníky považován za nejpropracovanější. Nechybí praktický indikátor stavu nabití, automatickým spínačem i moderním typem USB portu zajišťující extra rychlé nabití zařízení. 

Vylepšená verze s futuristickými prvky

Uwell Caliburn GK2 na první pohled zaujme atraktivním designem s futuristickými prvky. Díky světelným a vibrujícím interakcím toto zařízení přináší nový způsob komunikace s uživatelem. Boční panel s podsvícením při různých úrovních výkonu svítí jinými barvami. Díky regulaci přívodu vzduchu pomocí regulačního kolečka si uživatel jednoduše nastaví požadovanou chuť e-liquidu.

Matný povrch s diamantovým vzorem

Model POPREEL zaujme nejen elegantním matným povrchem s diamantovým vzorem, ale také nízkou hmotností, pohodlným bočním plněním nebo integrovanou žhavící hlavou s odporem 1,2 ohm s využitím speciální technologie pro maximální prožitek z vapingu.

TOP e-cigareta s POD systémem

Uwell Caliburn G POD je vylepšenou verzí super úspěšné sady Caliburn. Je inovativní a moderní e-cigaretou. Tento typ na první pohled zaujme elegantně tvarovaným tělem. Disponuje vestavěnou baterií a cartridge s možností pohodlného vrchního plnění. Na boku těla se nachází přívod vzduchu, u kterého je možné si zvolit mezi MTL a DT stylem vapování. Nabíjení zařízení probíhá přes USB-C port.