Elektronické cigarety Vaporesso - Novinka

Vychutnejte si elektronickou cigaretu od firmy Vaporesso, která se specializuje na a výrobu e-cigaret a gripů. V nabídce tohoto výrobce nechybí opravdu velmi povedené technologické kousky, výkonné a perfektně propracované modely ani zařízení s unikátním designem. E-cigarety Vaporesso nabízí špičkovou kvalitu a naprosto bezkonkurenční projev.

Model Eco Nano – POD systém bez konkurence

POD systém Eco Nano je sice malý velikostí, ale oproti tomu velký díky nadstandartním parametrům. A právě proto nemá v této oblasti konkurenci. Tělo disponuje vestavěnou nabíjecí baterií s poměrně slušnou kapacitou. O tvorbu páry se stará systém automatického žhavení. Nadšeni budete z cartridge o objemu 6 ml s vestavěnou žhavící hlavou. Technologie Corex zajišťuje vyvážené a rychlé odpařování e-liquidu.

Futuristický design a nastavitelný výkon

Model LUXE X PRO vyniká nejen atraktivním futuristickým designem, ale také možností nastavitelného výkonu. Ergonomické tělo je vyrobeno z kvalitní zinkové slitiny a má v sobě vestavěnou baterii s USB-C portem pro extra rychlé nabíjení. Přehledný OLED displej na přední straně zobrazuje všechny důležité informace a umožňuje nastavení hodnot.

Ultra kompaktní MTL ve tvaru kostky

Vaporesso XROS CUBE je ultrakompaktní MTL zařízení ve tvaru kostky, které díky speciální technologii zajišťuje konzistentní chuť liquidu. Vestavěný monočlánek baterie je doplněn LED indikátorem stavu nabití viditelným ze všech stran těla baterie. O tvorbu páry se stará systém automatického žhavení.

Kovový kryt s vodním vlnitým design

Zařízení OSMALL 2 zaujme nejen elegantním kovovým krytem s vodním vlnitým designem, ale také speciální technologií zajišťující čisté užívání bez protékajícího liquidu a kondenzace. Zabudovaný monočlánek je vybavený automatickým spínačem. A nechybí ani USB-C port pro extra rychlé nabíjení.