Elektronické cigarety VOOPOO

Vychutnejte si elektronickou cigaretu od firmy VOOPOO, která je známá rozmanitou nabídkou e-cigaret. Tento výrobce vape zařízení má téměř 15 letou historii. Zaměřuje se na vývoj nejinovativnějších technologií zaměřujících se na regulaci výkonu a teploty, přepínání režimů nebo také na řízení spotřeby a další inteligentní funkce. Díky neustálému vývoji tak může tento výrobce přinášet vaperům úžasné zážitky z vapingu.

Nápaditý design a solidní parametry

E-cigarety VOOPOO na první pohled zaujmou nejen nápaditým a perfektně propracovaným designem v několika barevných provedeních, ale také solidními parametry. Překvapí velkou kapacitou baterie a potěší speciální krytkou náustku ve vrchní části zabraňující vniknutí nečistot do náustku během každodenního používání. Vaše zařízení tak bude v čistotě za každé situace. Ergonomické zpracování a kompaktní rozměry se postarají o to, aby vám e-cigareta padla skvěle do ruky. 

Elegance a jednoduché ovládání v jednom

E-cigareta VOOPOO Doric vyniká elegantním designem a jednoduchým ovládání v jednom. Vhod přijde vestavěný monočlánek, LED indikátor nabití nebo regulační páčka pro přívod vzduchu na boční straně baterie. 

Nadčasový design modelů VOOPOO Drag

Modely VOOPOO Drag se pyšní nadčasovým designem. Zařízení je zakomponováno do masivního dřeva, které mu dodává na atraktivitě a zajímavosti. Oceníte přehledný barevný displej, inovativní 3-otvorový přívod vzduchu i několik režimů vapingu včetně úsporného. 

Model Argus s aerodynamickým tvarem

Model Argus vyniká aerodynamickým tvarem, přehledným OLED displejem umístěným na přední straně těla, vestavěnou baterií a speciální technologií ITO určenou pro MTL vaping poskytující stabilní chuť.